Lenslerimiz

Havadan video, fotoğraf çekiminde kullanmış olduğumuz lenslerimiz, profesyonel fotoğraf makineleri ve video kameralar ile uyumlu güncel ekipmanlardır. Müşterimizin talep etmesi durumunda, özel lenslerin helikopterlerimize entegrasyonunu sağlayabiliyor ve farklı kategorideki lensler ile uçabiliyoruz.

360 derece sanaltur çekiminde 8mm lensler kullanıyoruz, havadan panoramik fotoğraf çekimlerinde ise 10 – 22 aralığında geniş lensleri tercih ediyoruz. Fabrika, arazi ölçümü, villa, yat, residence ve inşaat proje çekimlerinde ekipmanlarımız arasında yer alan istenilen lens grubu kullanılabiliyor.Çok geniş metrakarelere sahip projeler için (500.000m2 üzeri) arazi alanlarının ve maden sahalarının çekiminde ise geniş açılı lensleri kullanıyoruz. Aynı şekilde fotogrametrik harita çalışmalarında, geniş açı ve 1000 metre üzerine çıkan 2kg’dan hafif helikopterlerimiz ile uçuş gerçekleştiriyoruz.

Hava görüntüsü ve kullanılacak lensler; hava çekiminde müşterilerimizden gelen en sık sorulardan biri olan lens seçimlerini projeye göre belirliyoruz. Hava görüntüsü alınacak projenin fotoğraf çekimlerinde genel olarak barrel distortion oluşturmayan, geniş açı canon ve nikkor lensleri kullanıyoruz.  Fotoğraf çekiminde gigapixel fotoğraflar talep edilmesi durumunda  zoom objektifler ile yüksek irtifalardan  50MP üzeri fotoğraflar oluşturuyoruz.

 

 

İlgili bağlantılar: hava görüntüsü

Önceki sayfa: Flyingshotz

Sonraki sayfa: Hizmetlerimiz

FM – Fuber Medya Prodüksiyon Havadan Fotoğraf, Video Çekimi ve Gör. Hiz. Ltd. Şti.
Adnan Kahveci Mh.Kafkas Cd. Akkent Residence 27J K:1 NO:1 Beykent / İST.
7 /24 Tel:+90 0507 5990029
.
Lenslerimizflyingshotz