Hakkımızda

Hakkımızda

Flyingshotz drone teknolojisi ile profesyonel havadan fotoğraf, havadan video ve havadan panoramik 360  sanaltur çekim hizmeti vermektedir. Flyingshotz bu hizmetlerin yanı sıra prodüksiyon konusundan iş ortakları ve çekim ekibi ile reklam filmi, tanıtım filmi  projelerini gerçekleştirmekte pre ve post prodüksiyon hizmetlerinide sunmaktadır.

hava çekimi havadan cekim havadan video havadan fotograf flyingshotz fubermedya kolaj

 

Biz kimiz

Havadan çekim dikkat ve yoğun özveri isteyen bir iş olduğu için profesyonel bir iştir. Barındırdığı riskler sebebi ile profesyonellerin yapması gerektiği anlayışını oluşturur.

Sinema, televizyon ve reklam dünyasında uzun yıllar yer aldık ve başarılı işlere imza attık. Bu güvenle Fuber medya, 2010 yılında yepyeni bir alana (Havadan çekim ve görüntüleme hizmetleri) girerek “Flyingshotz” Havadan görüntüleme şirketini kurduk.

Profesyonel olarak havadan drone çekimi, havadan fotoğraf ve havadan video çekimleri hizmetlerini başta sinema ve reklam dünyası için gerçekleştirmeye başladık.

Yurtdışında yaşayan ve uzun yıllar dünyanın dört bir tarafında sinema, belgesel ve reklam çekimlerinde yer almış isimlerin destekleri ile oluşmuştur.

Flyingshotz olarak genç ve yetenekli ekibimiz ile kısa zamanda Türkiye’de havadan drone çekimi, havadan video, havadan fotoğraf çekimleri yaptık. Reklam ve sinema sektöründe önemli projelere imza attık.

Kültür Bakanlığı destekli projelerle havadan fotoğraf ve havadan video çekimlerini gerçekleştirmeye başladık. “Flyingshotz” olarak kendi ürettiğimiz projelerin yanı sıra bir çok televizyon ve reklam şirketlerinin ve sinema projelerinin çalışmalarına da destek verdik.

Sürekli teknolojik gelişim ve bunun gerektirdiği yatırımlar daimi değişim ve iyileştirme “Flyingshotz” olarak vazgeçilmez ilkelerimiz oldu. Çalışanlarımıza bireysel yaratıcılıklarını geliştirmeleri ve yenilikçi çözümler üretmeleri konusunda teşvikler veriyoruz.

Türkiye’nin ve Dünya’nın neresinde olursanız olun, “Flyingshotz” ihtiyacınız olan hava çekimi, havadan fotoğraf, havadan video görüntüleri için size en uygun çözümleri sunar. Giderek artan rekabetçi yapımızda farkı yaratanın çalışanlarımız ve müşterilerimiz olduğu bilincindeyiz. Kalite prensiplerimizden ödün vermeden şirket içi ve dışı ilişkilerimize önem veririz. İlişkilerimizde saygılı, adil, açık, dürüst ve paylaşımcı olmaya her zaman özen gösteririz.

Doğa ve çevremiz gelecek nesillere sağlıkla aktaracağımız emanetlerdir görüşüyle, tüm faaliyetlerimizde doğal çevreyi korumak öncelikli kriterimizdir. Giderek yükselen bir başarı grafiği ile sektörümüzün önde gelen firmaları arasında olan “Flyingshotz” yükselen konumunu koruyacağına ekip olarak inancımız tamdır.

Sizleri, “Flyingshotz” kalitesi ile tanışmaya davet ediyoruz.

Çoğu profesyonel extreem sporcuların kimsenin aklına gelmeyeceği yerlerde ve çoğu zaman hayret verici şekillerde pozları vardır …  Dergilerde gördüklerimiz; kimi zaman bir evin çatısında,  yüzme havuzunda; kimi zaman 30 basamaklı bir merdivenin ortasında veya bir otomobilin üzerinde. Kimi zaman da dev bir rampada, dev bir dalganın tepesinde, bir ormanda, terk edilmiş bir evde ya da bir helikopterden atlarken çekilmişti… Zaman ilerledikçe ve teknoloji geliştikçe fotoğrafların ötesinde akıllıca kurgulanmış, adrenalin dolu ve dijital efektlerle süslenmiş videoların, sektörde profesyonel birer disiplin/meslek haline dönüşerek dünya çapında branşlaştığına tanık olarak yolumuza devam ettik.

Extreme sporlarının bizdeki adrenalin bağımlılığı tanımını ise; kendi disiplini içinde yer alan hareketleri yapabilme ve yer çekimine meydan okumanın dışında, bu hareketleri fotoğraflarla ve videolarla ölümsüzleştirmek. Yani “DIY(Do it Yourself) Kendi Başımıza Bir Şeyler Yapabilmek” veya güzel şeyler ortaya çıkararak bunları başkalarıyla paylaşabilmek olarak tanımlıyoruz.

Macera sever yaşam tarzımız sayesinde edindiğimiz bilgi ve teknik tecrübelerimizi ekibimizde yer alan ödüllü fotoğrafçılar ve 1997’den bu yana model uçak/helikopter kullanan tecrübeli pilot kadromuz sayesinde, özellikle görsel ve dijital medya firmalarının yüksek özellikli sahnelerinin çekim maliyetlerini minimuma indiriyoruz. Belli noktalarda olanaksız olarak tabir edilen havadan video çekimlerine olanak sağlamak amacıyla 2010 yılından itibaren Flyingshotz ismi ile medya sektörüne havadan hizmet vermeye başladık. Hayallerinize havadan görüntüler katmak için yola çıktık. Fubermedya profesyonel havadan drone çekimi, havadan video çekimi ve fotoğraf çekimi sektöründe sinema ve reklam dünyası başta olmak üzere inşaat sektörlerine hizmet vermektedir.

hava çekimi hizmetlerimiz, havadan cekim havadan video havadan fotograf flyingshotz fubermedya

hava çekimi hizmetlerimiz havadan cekim havadan video havadan fotograf flyingshotz fubermedya

hava çekimi havadan cekim havadan video havadan fotograf flyingshotz fubermedya ekip

hava çekimi hizmetlerimiz havadan cekim havadan video havadan fotograf flyingshotz fubermedya ekip

hava çekimi havadan cekim havadan video havadan fotograf flyingshotz fubermedya kolaj

 

FM – Fuber Medya Prodüksiyon Havadan Fotoğraf, Video Çekimi ve Gör. Hiz.
Adnan Kahveci Mh.Kafkas Cd. Akkent Residence 27J K:1 NO:1 Beylikdüzü / İstanbul
7 /24 Tel:+90 0507 5990029
Hakkımızdaflyingshotz