Ekipmanlarımız

Ekipmanlarımız

Havadan fotoğraf, video cihazlarımız; Red Epic Dragon, MysteriumX,Scarlet,One,Blackmagic,5DM3,NikonD5200,GH4, SonyPj740, Gopro 4 Black

Flyingshotz, havadan gerçekleştirdiği video ve fotograf çekimlerinde son teknoloji güncellemelere sahip cihazları ve ekipmanları kullanmaktadır.Havadan fotograf ve havadan video çekiminde kullanmış olduğumuz helikopterlerimizi  helikopterlerimize bağlamış olduğumuz kamera taşıyıcılarımızı kamera taşıyıcı cihazlarımızın taşıyabilidğini kameralarımızı ve havadan alınan görüntülerin kablosuz olarak canlı yayın ile aşağıda yer alan yönetmen yer istasyonuna indirilmesini ve realtime gecikmesiz aktarım yaptığımız aktarım cihazlarımızı aşağıdaki linklerden inceleyebilir ve bilgi edinebilirsiniz. Gelişen teknolojiyi sürekli takip ederek uçuş sistemlerimizi sürekli AR-GE sahamızda geliştirmekte ve bu araştırma geliştirmelerin sonuçlarını en iyi şekilde müşterileri ile paylaşmaktadır. Hava çekiminde ve havadan video çekiminde kullanılan, havadan görüntüleme cihazlarımız  müşteri isteğine göre yeniden revize edilebilmekte ve projeye özel cihazlar olarak kullanılabilmektedir. Havadan fotoğraf çekimi ve havadan video çekimi  gerçekleştirdiğimiz, uçuşlarımızda kullanmış olduğumuz ekipmanlara ve cihazlara aşağıdaki linklerden ulaşıp inceleyebilirsiniz.

Helikopterlerimiz

Kamera taşıyıcıları

Kameralar 

Lensler

Aktarım cihazları

Yukarıdaki linklerde listelenmiş olan ekipmanlarımızı projenin özelliğine göre kullanabilmekte ve istenilen projeye en uygun çekim ekipmanlarının setuplarını kurabilmekteyiz. İstenilen projeye en uygun cihaz ve uçuş ekipmanlarının seçiminde müşteri ile birlikte karar verilerek hangi cihazların çekim sırasında kullanılacağı proje öncesi planlanır ve çekim sırasında brifing öncesi belirlenen ekipmanlar ile çekim yapılır.

 

havadan goruntu havadan fotograf cekimi helikopter multikopter ekipmanlarımız

havadan goruntu havadan fotograf cekimi kamera tasiyicilarimiz ekipmanlarımız

havadan goruntu havadan fotograf cekimi kameralarimiz ekipmanlarımız

havadan goruntu havadan fotograf cekimi kamera lensleri ekipmanlarimiz

havadan goruntu havadan fotograf cekimi aktarim cihazlari ekipmanlarımız

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Önceki sayfa: Hizmetlerimiz

Sonraki sayfa: Medya

İlgili bağlantılar: havadan görüntü

FM – Fuber Medya Prodüksiyon Havadan Fotoğraf, Video Çekimi ve Gör. Hiz. Ltd. Şti.
Adnan Kahveci Mh.Kafkas Cd. Akkent Residence 27J K:1 NO:1 Beykent / İST.
7 /24 Tel:+90 0507 5990029
.
Ekipmanlarımızflyingshotz